Chorzowski Przedsiębiorca Jutra 2013

 Centrum Przedsiębiorczości Sp. z o.o. wspólnie ze Stowarzyszeniem Przedsiębiorców Miasta Chorzowa organizuje kolejna edycję konkursu „Chorzowski Przedsiębiorca Jutra”. Partnerami tegorocznej edycji są Górnośląska Wyższa Szkoła Przedsiębiorczości im. Karola Goduli w Chorzowie, Szkołą Zarządzania Uniwersytetu Śląskiego w Chorzowie, Wyższa Szkoła Bankowa w Poznaniu Wydział Zamiejscowy w Chorzowie.

Celem konkursu jest wyłonienie wśród młodzieży osób, które wykażą się ponadprzeciętnymi cechami przedsiębiorczymi oraz mogą pochwalić się wybitnymi osiągnięciami w zakresie organizacji różnych projektów i przedsięwzięć oraz posiadają wiedzę z zakresu zagadnień związanych z gospodarką, ekonomią i prowadzeniem własnej firmy.

Uczestnikami konkursu mogą być uczniowie szkół ponadgimnazjalnych oraz studenci.

Poprzez konkurs „Chorzowski Przedsiębiorca Jutra” chcemy w szczególny sposób przyczynić się do propagowania idei przedsiębiorczości i samozatrudnienia wśród młodzieży wkraczającej powoli w dorosłe, samodzielne życie. Mamy nadzieję, że wyróżnione osoby w przyszłości staną się laureatami w głównych kategoriach naszego Konkursu. Partnerem Merytorycznym w kategorii „Przedsiębiorca Jutra” jest Górnośląska Wyższa Szkoła Przedsiębiorczości w Chorzowie, Wyższa Szkola Bankowa w Chorzowie oraz Szkoła Zarządzania Uniwersytetu Śląskiego w Chorzowie

Herb Miasta Chorzów

logo cp kn.fw

bip logo 225x80 v2

Projekty

Chorzowski Przedsiębiorca Roku

Chorzowski Przedsiębiorca Jutra

Newsletter

Regulamin

Norma ISO

Spółka posiada system zarządzania jakością zgodny z normą PN-EN ISO 9001-2009